Sebekázeň – jediná cesta k úspěchu

Je zvláštní psát o knize kterou jsem nikdy neviděla. Ani písmenko z ní. Ovšem slyšela jsem jich dost. Slyšela jsem písmenka z celé audiknihy. Miluju audio knížky. Jako audio vám tato knížka zabere něco málo přes hodinu času. Je stručná, ale velmi úderná. Kdybych ji měla zestručnit ještě více, vyjádřím to slovy: ,,Bez práce nejsou koláče.“  Kniha neobsahuje balast, přes který bychom se museli dostat. Jde přímo k jádru pudla a ještě ukáže různé techniky jak napomoci vlastní sebekázni. Tato kniha čtenáře nijak nebalamutí, ba dokonce mu ani neslibuje, že to bude jednoduché. Jasně pojmenuje, že pokud chceme uspět tak pouze a jen přes sebekázeň. To je začátek. Každé ráno ji musíte nastartovat. Bojovat za svou sebekázeň každý, každičký den. 

Knihu napsal Claude C. Hopkins a v audioverzi ji přečetl Vítěslav Kryške Knihu rozhodně doporučuji k přečtení, nebo poslechu. Je to kniha, kterou si pravděpodobně nepřečtete pouze jednou. 

PS: Ani nevíte jaké tuny sebekázně mě stálo zveřejnění tohoto článku. Ale ta radost z toho, že jsem to zvládla je prostě skvělá.  A jak jste na tom Vy se sebekázní? K čemu jste se úspěšně donutili vy?  Tereza a Tetipu 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.